Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Szanowni Państwo,
pragnę Państwa poinformować, że wszystkie działania związane z realizacją programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020 są zawieszone do odwołania. Być może część wyjazdów w celu szkolenia będzie mogła być zrealizowana od drugiej połowy sierpnia do końca września, jednak o decyzji w tej sprawie zostaną Państwo powiadomieni w oddzielnej korespondencji mailowej. Jeśli chodzi o zwrot przez Narodową Agencję części zaangażowanych środków, która jest niemożliwa do zwrotu przez linie lotnicze, portale oferujące zakwaterowanie itp., obowiązuje instrukcja postępowania, przesłana do Państwa w mailu z NA w marca bieżącego roku. Jednocześnie przypominam, że trwa nabór we wszystkich kategoriach na wyjazdy z programu Erasmus+ na rok akademicki 2020/2021, który trwa do 10 czerwca 2020 roku. Przypominam, że wyjątkowo w tym naborze, uczelnia przy wyjazdach w celu szkolenia przyjmuje training programy, które nie muszą być zatwierdzone przez uczelnię partnerską lub zagraniczną firmę szkoleniową. Zachęcam do składania aplikacji do 10 czerwca 2020 roku, a wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej w miejscu Erasmus/Nabór 2020/2021.
Koordynator Erasmus+

Więcej aktualności z PUZ

Włocławek czeka na pomysły mieszkańców

Miasto Włocławek chce pozyskać 10 milionów złotych z Funduszy Norweskich. W ramach projektu „Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” opracowana dla

Posiedzenie Rady Uczelni

23 czerwca br. z udziałem władz Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku, odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Uczelni w roku akademickim 2019/2020. 

Skip to content