fbpx

Komunikat – ograniczone funkcjonowanie uczelni

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
  • Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku pracuje w sposób ograniczony od 18 marca do 14 kwietnia br. Część pracowników wykonuje pracę zdalnie. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną
  • Kancelaria Uczelni pracuje w godz. 11.00 – 14.00.
  • 20 marca br. (piątek) Uczelnia będzie nieczynna

SEKRETARIAT INSTYTUTU NAUK SPOŁECZNYCH I TECHNICZNYCH

mgr Jowita Zielińska
tel. 668-075-492
e-mail: jowita.zielinska@puz.wloclawek.pl

mgr Krystyna Tomaszewska
tel. 668-075-496
e-mail: krystyna.tomaszewska@puz.wloclawek.pl

SEKRETARIAT INSTYTUTU HUMANISTYCZNEGO

mgr Renata Deskiewicz
tel. 668-075-498
e-mail: renata.deskiewicz@puz.wloclawek.pl

mgr Beata Spryszyńska
tel. 668-075-498
e-mail: beata.spryszynska@puz.wloclawek.pl

SEKRETARIAT INSTYTUTU NAUK O ZDROWIU

mgr Justyna Kociuba
tel. 696-724-467
e-mail: justyna.kociuba@puz.wloclawek.pl

mgr Beata Sobczuk
e-mail: beata.sobczuk@pwsz.wloclawek.pl
kom. 696 724 467

DZIAŁ NAUCZANIA

Sprawy socjalne i studenci niepełnosprawni
mgr Adrianna Sobczyńska
tel. 664-907-254
e-mail: adrianna.sobczynska@puz.wloclawek.pl

Praktyki studenckie
mgr Hanna Zawidzka
tel. 668-075-483
e-mail: hanna.zawidzka@puz.wloclawek.pl

Rekrutacja/Plany zajęć
ul. Mechaników 3
mgr Beta Jakubowska
tel. 668-075-602
e-mail: beata.jakubowska@puz.wloclawek.pl

mgr Anna Rutkowska
tel. 668-075-602
e-mail: anna.rutkowska@puz.wloclawek.pl

mgr Katarzyna Brudzińska
tel. 668-075-602
e-mail: katarzyna.brudzinska@puz.wloclawek.pl

Biuro Karier
Mechaników 3
mgr Przemysław Taranowski
tel. 600-986-553
e-mail: przemyslaw.taranowski@puz.wloclawek.pl

Więcej aktualności z PUZ

IV Międzynarodowa konferencja naukowo-szkoleniowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej ,,Strategia Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia – implikacje praktyczne do współpracy samorządów, społeczeństwa,

Wyróżnienia rektora rozdane

9 listopada br. odbyło się zdalne spotkanie Prorektora PUZ we Włocławku – dr Ewy Podlewskiej, dyrektorów instytutów oraz kierowników zakładów, których studenci

Wolontariusze poszukiwani

Szanowni Studenci,Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włocławku pilnie poszukuje wolontariuszy do wspierania funkcjonowania domów pomocy społecznej na terenie województwa. Osoby gotowe do

Skip to content