fbpx

Medal stulecia powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski dla PUZ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Medalami Stulecia Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski zostali uhonorowani organizatorzy wydarzeń okolicznościowych upamiętniających stulecie przyłączenia Pomorza i Kujaw do wolnej Polski oraz podmioty zasłużone w krzewieniu pamięci o tamtych wydarzeniach.  

Wśród wyróżnionych Medalami Stulecia Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski znalazła się Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku – medal, z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego – odebrał JM Rektor dr Robert Musiałkiewicz. Uroczystość odbyła się  2 października 2021 roku i uświetnił ją występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, która wykonała koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara. 

Więcej aktualności z PUZ

Pomoc materialna – na co możesz liczyć?

Stypendium socjalne, zapomoga, stypendium rektora, kredyt studencki – to tylko niektóre ze świadczeń, o które może ubiegać się student. Podjęcie studiów wiąże

Umowa partnerska zawarta razem z PSSE

23 września w Centrum Kultury Browar B. odbyła się gala z okazji 15-lecia Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Podczas spotkania została zawarta umowa partnerska

Oferta pracy w PUZ we Włocławku

Ogłoszenie Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku ogłasza konkurs na stanowisko pracownika gospodarczego w Dziale Gospodarczym I. Warunki zatrudnienia: 1) wymiar czasu pracy:

Skip to content