Oferta pracy w PUZ we Włocławku

Google+

Ogłoszenie

Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku ogłasza konkurs na stanowisko pracownika gospodarczego w Dziale Gospodarczym

I. Warunki zatrudnienia:

1) wymiar czasu pracy: pełny etat;

2) wynagrodzenie: 3000,00 zł brutto + dodatek za staż pracy

3) data zatrudnienia: 01. październik 2021 roku;

4) rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) a następnie umowa o pracę na czas określony.

II. Kryteria kwalifikacyjne:

Wymagania:

1) wykształcenie zawodowe;

2) umiejętność wykonania drobnych prac murarskich, malarskich, hydraulicznych, ślusarskich, stolarskich, elektrycznych, elektronicznych (tzw. „złota rączka”);

3) umiejętność wykonania drobnych napraw sprzętu i wyposażenia;

4) mile widziane prawo jazdy kat. B

III. Zakres zadań na stanowisku:

1) realizacja drobnych prac i napraw murarskich, malarskich, hydraulicznych, ślusarskich, stolarskich, elektrycznych, elektronicznych;

2) utrzymanie należytym stanie technicznym sprzętu i narzędzi;

3) utrzymanie budynków i otoczenia w należytym stanie technicznym i estetycznym.

IV. Wymagane dokumenty:

1) podanie;

2) życiorys zawodowy;

3) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

V. Dodatkowe informacje:

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 26 września 2021 roku w Kancelarii Uczelni (pok. 21), Rektorat, ul. 3 Maja 17 we Włocławku, z dopiskiem „Pracownik gospodarczy”. Kontakt: Kierownik Działu Gospodarczego pan Tomasz Kruszewski, tel. 606-751-994.

Więcej aktualności z PANS

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

22.04.2024r na sali gimnastycznej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu odbył sie Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt szkół ponadpodstawowych i drużyny PANS. Rywalizowały dziewczęta