Ogłoszenie

Google+

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Akademickim (umowa na zastępstwo).

I. Kryteria kwalifikacyjne:
Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie wyższe, kierunek pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna.
Wymagania dodatkowe:
1. znajomość języka angielskiego;
2. mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego.
II. Zakres zadań na stanowisku:
1. Nauczyciel prowadzący grupę przedszkolną (drugi nauczyciel w grupie).
2. Wspieranie dzieci w czynnościach samoobsługowych.
III. Wymagane dokumenty:
1. podanie do Kanclerza;
2. życiorys zawodowy;
3. odpisy dokumentów potwierdzających posiadanie wykształcenia;
4. dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe;
5. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodatkowe informacje:
Ilość osób: 2
Zmianowość: 1 zmiana
Godziny pracy: od 8:00 do 18:00 (wg harmonogramu), bez sobót
Zatrudnienie: od listopada 2018 roku – umowa na zastępstwo
Wynagrodzenie: 2100,00 zł brutto
Dokumenty należy składać w Dziale Organizacji i Kadr, ul. 3 Maja 17 pok. 31 w terminie do dnia 31 października 2018 roku. Zatrudnienie na podstawie kodeksu pracy. Decyzja o zatrudnieniu należy do Rektora.

Więcej aktualności z PANS