fbpx

Wizyta studyjna w WIKA Polska

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

17 grudnia br. grupa piętnastu studentów czwartego roku Inżynierii zarządzania PWSZ we Włocławku weźmie udział w wizycie studyjnej w WIKA Polska sp. z o.o. sp. k. we Włocławku.


Studenci w ramach planowych zajęć z zakresu inżynierii produkcji i jakości – wraz z opiekunami dr inż. Małgorzatą Wiśniewską i dr. inż. Konradem Cichockim – będą mogli uczestniczyć w całodziennych warsztatach zorganizowanych przez firmę WIKA. Podczas wizyty zaplanowano m.in. zapoznanie studentów ze specyfiką montażu manometrów, spotkanie w Dziale Mechaniki i Automatyki, zapoznanie z działem budowy maszyn oraz zasadami utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie, a także przybliżenie studentom jak wygląda serwis i naprawa maszyn. Ponadto studenci będą mieli możliwość poznania specyfiki pracy w Laboratorium przedsiębiorstwa.

Najważniejszą częścią spotkania będą warsztaty z praktycznego zastosowania metodologii Kaizen w procesach produkcyjnych. Wizyty studyjne u pracodawców to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej firmę i pracujące tam osoby oraz przyjrzeć się środowisku w jakim pracują. Podczas spotkania pracownicy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, opisują specyfikę pracy w ich firmie i dzielą się swoim doświadczeniem. Wizyta studyjna to doskonała okazja, by poznać swojego przyszłego pracodawcę.

Więcej aktualności z PUZ

Trwa rekrutacja uzupełniająca!

Przegapiłeś termin rekrutacji, a może dopiero teraz podjąłeś decyzję o studiowaniu? Nic straconego, trwa rekrutacja uzupełniająca! Proponujemy 14 kierunków: administrację, filologię angielską,

EXECUTIVE MBA – w języku polskim!

Szanowni Państwo, chciałbym was serdecznie zaprosić do naszej Uczelni na studia EXECUTIVE MBA. Jesteśmy Państwową Uczelnią z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu

Skip to content