;

Wyjazd studentów PUZ do Oświęcimia

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

W dniach 13-15.06.2022 roku studenci Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku wraz z opiekunami, dr Krzysztofem Czarneckim i dr Moniką Kamper-Kubańską, prof. PUZ, wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Oświęcimia. Celem wyjazdu było poznanie problematyki praw człowieka w odniesieniu do kontekstów historycznych, wydarzeń i wyzwań  współczesnego świata oraz przyszłości kolejnych pokoleń. Studenci mieli możliwość zwiedzania Muzeum Państwowego Auschwitz- Birkenau, wystawy Klisze pamięci Mariana Kołodzieja w Harmężach. Wzięli także udział w warsztatach i zwiedzaniu miasta Oświęcim, które zostały przygotowane i poprowadzone przez pracowników Oświęcimskiego Instytutu Praw Człowieka, dr Alicję Bartuś oraz Aleksandrę Bielską. Był to czas wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim możliwość poznania się i integracji społeczności akademickiej PUZ we Włocławku. 

Więcej aktualności z PUZ

Obrony dyplomów czas zacząć

🌞Niektórzy mają już wakacje, 🧠a inni wytężają umysły podczas egzaminów dyplomowych…  📚Za nami obrony na kierunkach: nowe media i e-biznes, filologia angielska, pedagogika, pielęgniarstwo.

Nowy kierunek studiów

Powiększamy ofertę studiów inżynierskich. Nasza Uczelnia otrzymała pozytywną opinię od Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie utworzenia studiów inżynierskich na kierunku automatyka i

Skip to content