;

Zakład Nowych Mediów i Brand24 przedłużają partnerstwo.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zakład Nowych Mediów i Brand24 przedłużają partnerstwo.
Po 4 latach współpracy między kierunkiem Nowe media i e-biznes, a jednym z najpopularniejszych na świecie narzędzi do monitorowania aktywności w Internecie, obie strony uznały, że partnerstwo warto kontynuować. 

Brand24 to narzędzie, które służy do monitorowania i kontrolowania tego, co mówi się o nas w Internecie. Pozwala ono dotrzeć do tych miejsc w sieci, gdzie został zapoczątkowany interesujący, wskazany wcześniej przez nas, temat. Narzędzie to zajmuje się monitoringiem Internetu w czasie rzeczywistym.

Współpraca obejmuje:

  • Możliwość bezpłatnego dostępu do Brand24 dla studentów PANS przez okres 30 dni. Przy zakładaniu konta wymagane jest wpisanie specjalnego kodu, który można uzyskać kontaktując się z kierownikiem Zakładu Nowych Mediów pod adresem patryk.ciechanowski@pans.wloclawek.pl. Kod jest aktywowany ręcznie w ciągu 24h od rejestracji.
  • Konsultacje w zakresie przedmiotów studiów związanych z analityką internetową
  • Prowadzenie dedykowanych webinarów dla studentów PANS

Z kodu mogą korzystać nie tylko studenci nowych mediów i e-biznesu w ramach zajęć, ale również wszystkich innych kierunków. Brand24 może okazać się szczególnie pomocny m.in. przy zbieraniu danych do prac dyplomowych i artykułów naukowych.

Więcej aktualności z PUZ

Stypendia rektora rozdane

Wczoraj odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów rektora dla najlepszych studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku. Stypendium rektora może otrzymać student, który

Międzynarodowy Dzień Studenta

Drodzy Studenci,  z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta życzymy sukcesów w nauce odwagi w podejmowaniu decyzji i wyznaczaniu nowych zadań, wytrwałości oraz determinacji

Skip to content