fbpx

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie Mentor – opiekun praktyk

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zakład Pedagogiki Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku zaprasza dyrektorów, nauczycieli przedszkoli i szkół klas I – III oraz nauczycieli i wychowawców innych placówek wychowawczo opiekuńczych na szkolenie Mentor – opiekun praktyk.

Celem szkolenia jest zapoznanie obecnych i przyszłych zakładowych opiekunów praktyk z regulaminem i programem praktyk studenckich ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków i praw opiekuna oraz studenta. W części drugiej spotkania oferujemy Państwu udział w sesji warsztatowej, którą poprowadzą nauczyciele akademiccy Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Szczegółowy program spotkania przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie odbędzie się 22 lutego 2020 r. w budynku dydaktycznym Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku przy ul. Mechaników 3. Warunkiem uruchomienia szkolenia jest zebranie wymaganej grupy uczestników. Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia potwierdzające udziału w szkoleniu.

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku, ul. 3 Maja 17, 87-800 Włocławek
lub złożyć osobiście w budynku dydaktycznym przy ul. Mechaników 3, pok. nr 17 do dnia 17 lutego 2020 r.

W celach organizacyjnych bardzo prosimy o mailowe potwierdzenie liczby uczestników z danej placówki do dnia 17 lutego 2020 r. na jeden z poniższych adresów mailowych:

ilona.rojewska@puz.wloclawek.pl lub hanna.zawidzka@puz.wloclawek.pl

Potwierdzenie udziału w szkoleniu otrzymają Państwo na podany w karcie zgłoszeniowej adres e-mail najpóźniej do 19 lutego br.

Program
Karta zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny

Ilona Rojewska

tel. 668 075 543

Więcej aktualności z PUZ

Trwa rekrutacja uzupełniająca!

Przegapiłeś termin rekrutacji, a może dopiero teraz podjąłeś decyzję o studiowaniu? Nic straconego, trwa rekrutacja uzupełniająca! Proponujemy 14 kierunków: administrację, filologię angielską,

EXECUTIVE MBA – w języku polskim!

Szanowni Państwo, chciałbym was serdecznie zaprosić do naszej Uczelni na studia EXECUTIVE MBA. Jesteśmy Państwową Uczelnią z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu

Skip to content